W swoim życiu Brewie udało się jak na razie odwiedzić ponad 60 krajów (and couting!), ale na blogu udokumentował jak do tej pory wrażenia z zaledwie części z nich, jako że obejmuje on (w sensie – blog) pewien zakres wyjazdów od roku 2007. Nie będziemy wybiegać poza ten okres „w drugą stronę”, bo jako gówniarza Brewę bardziej interesowało to, czy w danym miejscu jest szansa na tanie browary i kawałek odsłoniętego cycka.

Poniżej znajdziesz mapę, na której zaznaczamy na bieżąco kraje opisane na blogu. Kliknięcie na dany znacznik przeniesie Cię na stronę odpowiedniego kraju (o ile już jest zrobione – daj nam trochę czasu, bo to projekt długofalowy). Na niej znajdziesz z kolei trochę informacji ogólnych o danym kraju (podzielonych na kilka sekcji, w tym np. bezpieczeństwo, atrakcje czy ceny) oraz kolejną mapę, tym razem linkującą już do konkretnych wpisów, w oparciu o kryterium geograficzne. Na stronach krajów oddzielnie listujemy również wpisy ogólnie, niepowiązane z jakimś konkretnym miejscem czy regionem, ale mówiącą o danym kraju w szerszym (bądź węższym, bo i tak się może zdarzyć) kontekście.

Weź pod uwagę, że wpisy odnośnie danego obszaru mogą być częścią większego cyklu, obejmującego więcej niż jeden kraj. Jeśli masz ochotę zapoznać się z tymi treściami chronologicznie, a ponadto poznać szerszy kontekst całego wyjazdu, zacznij lekturę od odwiedzenia strony Moje Wyprawy.

Życzymy miłej eksploracji!

Kraje opisane na blogu:

Kliknij na odpowiedni znacznik, aby przenieść się do podstrony danego kraju na blogu (przybliż mapę w celu lepszej nawigacji):