W swoim życiu udało mi się już odwiedzić ponad 60 krajów (and couting!), ale na blogu udokumentowałem jak do tej pory wrażenia z zaledwie części z nich, jako że obejmuje on pewien zakres moich wyjazdów od roku 2007 (to już 10 lat – o w mordę…). Nie będę wybiegał poza ten okres “w drugą stronę”, bo jako gówniarza bardziej interesowało mnie to, czy w danym miejscu jest szansa na tanie browary i kawałek odsłoniętego cycka. Nie to, żeby od tej pory wiele się zmieniło…

Poniżej znajdziesz mapę, na której zaznaczam na bieżąco kraje opisane na blogu. Kliknięcie na dany znacznik przeniesie Cię na stronę odpowiedniego kraju (o ile już ją zrobiłem – daj mi trochę czasu, bo to projekt długofalowy). Na niej znajdziesz z kolei trochę informacji ogólnych o danym kraju (podzielonych na kilka sekcji, w tym np. bezpieczeństwo, atrakcje czy ceny) oraz kolejną mapę, tym razem linkującą już do konkretnych wpisów, w oparciu o kryterium geograficzne. Na stronach krajów oddzielnie listuję również wpisy ogólnie, niepowiązane z jakimś konkretnym miejscem czy regionem, ale mówiącą o danym kraju w szerszym (bądź węższym, bo i tak się może zdarzyć) zakresie.

Weź pod uwagę, że wpisy odnośnie danego obszaru mogą być częścią większego cyklu, obejmującego więcej niż jeden kraj. Jeśli masz ochotę zapoznać się z tymi treściami chronologicznie, a ponadto poznać szerszy kontekst całego wyjazdu, zacznij lekturę od odwiedzenia strony Moje Wyprawy.

Życzę miłej eksploracji!

Kraje opisane na blogu:

Kliknij na odpowiedni znacznik, aby przenieść się do podstrony danego kraju na blogu (przybliż mapę w celu lepszej nawigacji):