DJI Mini 2 – czy warto kupić?

5 listopada 2020 roku miała miejsce premiera najnowszego drona od DJI – Mini 2. Maszyna jest następcą Mavica Mini, który pojawił się na rynku zaledwie… przed rokiem. Jako fanboy DJI i jednocześnie osoba bardzo czekająca na rozwiązania, które miał nam zaserwować Mini 2 (w tym m.in. wprowadzenie na jego pokład technologii OccuSync czy możliwości trzaskania zdjęć w RAWach), od razu kupiłem tę nową zabawkę, po czym postanowiłem krótko ją zrecenzować w formie filmowej.

I tak:
  • w pierwszym filmie zobaczycie unboxing Mini 2 Fly More Combo, a więc dowiecie się, co czeka na Was w największym zestawie. Do tego omawiam różnice pomiędzy Mini 2 a jego poprzednikiem, jak również wymieniam 5 cech, dla których uważam, że przesiadka – nawet tak szybko po premierze poprzedniej wersji – jest uzasadniona.
  • w drugim filmie natomiast testuję Mini 2 po swojemu: bez szaleństw i latania poza zasięg wzroku, ale pod kątem aktywności, które zazwyczaj sam wykonuję w trakcie standardowego lotu.
Jeśli zastanawiacie się, czy warto już teraz przesiąść się z Mavica Mini na DJI Mavic 2, to zapraszam do obejrzenia filmów – być może pomogą Wam one w podjęciu decyzji:

Podobały Ci się te filmy? Obejrzyj inne na moim kanale na YouTube! Możesz również polubić mój blog na Facebooku – często wrzucam tam dodatkowe treści.

Dodaj komentarz:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error

Podobało się? Może zostaniemy w taczu?