Remont VW T3 – stan na grudzień 2021

Wreszcie udało mi się zmontować film podsumowujący robotę, jaką wykonaliśmy w naszym busiku podczas 2021 roku i dziś jest pora, żeby Wam go pokazać. Jeśli należycie do tych, którzy muszą najpierw wiedzieć, co zobaczą, to spieszę z informacją, że na filmie pokazuję:

  • kilka pierdół, które doszły na zewnątrz.
  • platformę „sypialną” zmajstrowaną przez nas na pace, wraz z licznymi schowkami i interesującym bonusem.
  • komplet mebli w środku wraz z instalacjami – wszystko wykonane własnym sumptem, korzystając z nabywanych w trakcie tego doświadczenia umiejętności stolarskich (i nie tylko). Szczególnie dumni jesteśmy ze stołu i systemu jego mocowania.
  • wykończoną kabinę kierowcy, w której pojawiły się (prawie) nowe fotele na odświeżonych obrotnicach…
  • … i wiele więcej.

Zapraszam do oglądania i „podziwiania”, względnie zgryźliwego komentowania, bo zdaję sobie sprawę, że superidealnie nie jest. Ale, jak zwykle – nam się podoba i chyba o to chodzi.

No i jednocześnie wielkimi krokami zbliżamy się do końca całego procesu. Istnieje spora szansa, że w tym roku busik wreszcie wyjedzie w trasę!

Interesuje Cię tematyka remontu naszego Volkswagena? Sprawdź inne wpisy i filmy, które powstały w związku z niekończącym się remontem naszego samochodu. Możesz również polubić nasz blog na Facebooku – często wrzucamy tam dodatkowe treści i informujemy o aktualizacjach!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error

Podobało się? Może zostaniemy w taczu?