Aktualizacja: poradniki wizowe

W podróżniczym półświatku dzieje się zazwyczaj dużo i często, dlatego dziś po raz kolejny wracam do Was z porcją tekstów nie nowych, ale mocno poprawionych. Poradników wizowych na blogu nie ma wiele, ale przyszła najwyższa pora, by je poprawić. Oto, co się zmieniło:

Odkąd Kazachstan oraz Uzbekistan zniosły wizy dla polskich obywateli, poradniki dotyczące odpowiednich procedur totalnie straciły swoje znaczenie. Z tego względu poczyniłem w nich tylko odpowiednią wzmiankę oraz pozostawiłem wcześniejsze informacje w celach czysto kronikarskich.

W tekstach odnośnie wizy do Kambodży, Chin i Korei Północnej niewiele się zmieniło (zwłaszcza w tym pierwszym, który powstał niedawno). Niemniej, trochę zaktualizowałem te poradniki, żeby były, jak to się z angielska mówi, up to date.

Największą rewolucję przeszedł tekst odnośnie wyrabiania wizy do Birmy. Od czasów jego napisania procedura nie tyle się zmieniła, co pojawiła się nowa opcja e-wizy. Informacje na jej temat zostały dodane, a tekst uzupełniony i poprawiony.

Zainteresowanych zapraszam do lektury.

Dodaj komentarz:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error

Podobało się? Może zostaniemy w taczu?