jedź W BUSIE!: 8-dniowy maraton remontowy

Jak być może już wiecie, circa miesiąc temu mieliśmy lecieć do Macedonii. Z urlopu nic nie wyszło (z wiadomych przyczyn), ale my postanowiliśmy nie marnować tego czasu i ruszyć wreszcie z PORZĄDNYM remontem naszego Volkswagena T3, który od 2 lat zarasta mchem przed domem.

Z pracami ruszyliśmy z kopyta. Udało nam się m.in. odrestaurować klapę silnika, zbudować podłogę czy napocząć trochę blacharki. Dziś możecie obejrzeć krótki film podsumowujący ten intensywny, 8-dniowy okres, a jednocześnie szykować się, że podobnych materiałów będzie niedługo na blogu więcej, bo remont bynajmniej się nie zakończył. Potraktujcie to jako odskocznię tematyczną w czasach, w których o podróżach myślą tylko największe hardcore’y. Zapraszamy do oglądania:

Interesuje Cię tematyka remontu naszego Volkswagena? Sprawdź inne wpisy i filmy, które powstały w związku z niekończącym się remontem naszego samochodu. Możesz również polubić nasz blog na Facebooku – często wrzucamy tam dodatkowe treści i informujemy o aktualizacjach!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error

Podobało się? Może zostaniemy w taczu?