Film 360°/Galeria zdjęć: Przejażdżka psim zaprzęgiem

Na miesiąc czy dwa przed wyjazdem na Svalbard przez kompletny przypadek zaopatrzyłem się w nowy gadżet do filmowania – kamerę filmującą w 360°. Pomyślałem, że wyjazd na Spitsbergen może obfitować w atrakcje, z których ten tryb filmowania wydobędzie jeszcze więcej niż zwykła kamera. Nie pomyliłem się, choć po fakcie widzę, że ta technologia musi zostać jeszcze dopracowana, a ja powoli muszę zbierać na sprzęt, który będzie w stanie operować na materiałach 4K. Tak czy owak, oto premiera mojego pierwszego filmu nakręconego w 360°, dzięki któremu możecie na własne oczy przekonać się, jak to jest popylać psim zaprzęgiem po Spitsbergenie.

Polecam oglądać go – dla odmiany – NIE na pełnym ekranie, bo inaczej wrażenia estetyczne mogą znacząco się pogorszyć. Zapraszam na krótką przejażdżkę wózkiem ciągniętym przez pieseły – rozejrzyjcie się nieco po Adventdallen, a na deser możecie jeszcze chapnąć kilka dodatkowych zdjęć:

Galeria zdjęć:


Podobał Ci się ten wpis? Możesz poczytać inne moje posty o Norwegiipolubić mój blog na Facebooku – często wrzucam tam dodatkowe treści.

REKLAMA:

Dodaj komentarz:

Podobało się? Może zostaniemy w taczu?

  • Facebook2k
  • YouTube4k
    YouTube
  • Instagram349
  • Google+0